Sean Pertwee

Sean Carl Pertwee

7,7
4 883 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Pertwee

Uwielbiam tego aktora, cały czas staram sie dogrzebać do kolejnych filmów z Jego udziałem. Tylko do dżumy plamistej czy ktoś z Was kojarzy jakikolwiek film z Nim, w którym jego postac by nie ginęła? Bo ja kojarzę tylko 'Kroniki braciszka Cadfaela'.

Necoho

W Equilibrium nie ma sceny jego śmierći, bo pod koniec filmu okazuje się, że...
Zauważyłam, że ma w filmografii Gol- tam z pewnością nie ginie:)

Kassandra_

Cóż w Equilibrium faktycznie nie ma de facto sceny śmierci tegoz osobnika, dzieje sie jednak cos podobnego :p W każdym razie'Gola' muszę obejrzeć - dzięki :)

Necoho

Przynajmniej za każdym razem ginie w inny sposób;) Nie popada w rutynę;)

Kassandra_

Dokładnie tak :] Mimo wszystko szkoda Go. Chciałbym doczekać się jakiejś Jego większej <czyt. doprowadzonej do końca filmu> roli.

Necoho

A widziałeś Armię Boga: Bunt. Tam ma większą rolę, można nawet powiedzieć, że główną i ginie dopiero na końcu filmu;)

Kassandra_

Ooo dzięki za namiar :) Zaczynam poszukiwania.

Necoho

Przynajmniej za każdym razem ginie w inny sposób;) Nie popada w rutynę;)

Necoho

zaiste strzał roku "zawodowy umieracz" - krótkie acz trafne:)
...co tu dużo pisać, lepiej Go nie podsumuję...czekam na Jego nowe role, mam tylko cichą nadzieję, że tym razem dadzą mu pożyć aż do napisów końcowych:)

Necoho

Sukces - obejrzałem dziś 'Tube Tales' i nic nie wskazuje na to, by postać Sean'a zginęła <minimikroskopijna rólka :p>

Necoho

wystąpił również w świetnym serialu The Tudors z 2007 roku. Jako angielski ambasador we Włoszech ginie z rąk francuzów na początku 1 odcinka :) a szkoda bo z chęcią zobaczyłbym go w innej roli w Tudorsach.

Necoho

w Ukrytym Wymiarze ginie, ale za to jak- poświęca się dla całej załogi wysadzając wszystko...

Necoho

UWAGA SPOILER Sukces - dla zainteresowanych polecam 'Lost Drop' - Pertwee do samego końca :d

Necoho

I.D!!!!!! Facet nie do zabicia, a okazji nie brakowało. We are Shadwell........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones