Raúl GonzálezXI

Raúl González Blanco

7,4
31 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Raúl González

Ikona, legenda, symbol Realu, chodząca instytucja zwana Gonzalez Blanco, można by tak w nieskończoność komplementować tego piłkarza. Wzór na boisku ale i po za nim, prawdziwe serce do gry i kapitan, dusza zespołu, talent jakich mało, obdarzony perfekcyjnym dryblingiem, bogaty repertuar zwodów, zabójcza skuteczność, nieziemska technika. Raul to piłkarz "jakich się dziś nie produkuje". W Realu przeżył kilka epok ale za każdym razem nowy trener stawiał na tego zdolnego piłkarza. Wszędzie tam gdzie Raul pojawił się na boisku, odnoszono się do niego z ogromnym szacunkiem, nawet w samej Barcelonie go szanowano, gdzie jak wiadomo o szacunek pomiędzy tymi dwoma klubami jest niezwykle ciężko. Wierzę w to, że Raul po zakończeniu kariery wróci do Madrytu i obejmie ważne stanowisko w tym zasłużonym klubie...jak i jego domu.

Znów ja ;)
Zgadzam się z Tobą co do wszystkiego! Raul to moja legenda od zawsze. Jako mała dziewczynka oglądałam mecze dla niego. Dziś już oglądam bo zainspirowała mnie piłka nożna. Raul to fantastyczny człowiek! Słyszałam o nim wiele dobrego. Żałuje, że na dobre pożegnał się z Realem... Ale płakałam ze wzruszenia gdy na meczu pożegnalnym pozwolono mu zagrać pierwsza połowę z Realem... Pokazali w tedy, że darzą go niewyobrażalnym szacunkiem i pamiętają o jego ogromnych zasługach dla Realu Madryt. Uwielbiałam duet Raul&Morientes! Szkoda, że owe czasy minęły... Ale najważniejsze jest to, że takie chwile pozostają w naszych serach. Mówią, że dziewczyny nie znają się na piłce nożnej, że nigdy nie pojmą co to "spalony" i oglądają mecze tylko dla przystojnych piłkarzy. Może w większości przypadkach tak jest... Ale na pewno nie w moim. Szanuję Raula za jego nieziemski talent i wspaniałą osobowość a nie za wygląd. Choć przyznam, że mimo biegu lat on nadal pozostaje ten sam. Anioł z Madrytu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones