PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118649}

Gol!

Goal!
7,3 51 040
ocen
7,3 10 1 51040
6,2 5
ocen krytyków
Gol
powrót do forum filmu Gol!

wiem ,że niema to nic wspólnego z filmem.
Pewnie wiele osób nie wie ,że można wysyłać listy do klubów piłkarskich a oni odsyłają jakieś pamiątki.
Na razie moja kolekcja jest mała bo liczy około 10 odesłanych listów.
Ale polecam.Jeśli ktoś chce adres swojego ulubionego klubu np.Arsenal,Chelsea,Bayern,Milan itp. mogę podać formułkę: angielską,holenderską,włoską,hiszpańską itp.
Czekam na prośby

Mathias_13cool

siema jeżeli jest możliwość to prosił bym adres realu madryt. i jak należy pisać taki list odpisz na email manek_14@o2.pl gg:1051486 lub tutaj dzięki

Mathias_13cool

a ja bym poprosila adres Arsenalu i Juvenstusu jesli mozna :) oraz formułki :)

moje gg:9570648
e-mail: fragola91@wp.pl

Mathias_13cool

Ja też bym chciał tą przykładową treść i adresy najlepszych klubów: MAN UTD, REAL, ARSEANAL, CHELSEA, BAYERN M, LYON, MILAN, BARCA thx :]
GG:/9035720
e-mail: sebastian_machala@poczta.onet.pl

Mathias_13cool

ja bym prosila Realu Madryt, Liverpoolu , Bayernu Monachium i formułke
kachamatoga@gmail.com

ocenił(a) film na 8
Traidora

Zapraszam na mój album z autografami i pamiątkami
http://s552.photobucket.com/albums/jj353/Mathias13_2009/

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

Ja bym prosił o adres Realu Madryt i taki przykładowy list do nich na olej90@wp.pl

Mathias_13cool

http://www.pamiatki.za.pl/porady.html
Tutaj jest fajna stronka ja spróbowałem i sie udało

ocenił(a) film na 8
manek_14

Tak ale strona nie jest zaktualizowana i niektóre adresy są w obecnej chwili inne.Ja polecam stronę www.kolekcja24.pl i www.uefa.com

Mathias_13cool

Jakie sa znaczki jesli chce wyslac list do Liverpoolu ?;)

Traidora

aha i jescze piszecie listy recznie czy na komputerze ?? :D

ocenił(a) film na 8
Traidora

Pisz jak chcesz ,ale uważam ,że listy pisane ręcznie są bardziej cenione przez piłkarzy bądz kluby.
Znaczek kosztuje 2,40 zwykły ,a priorytetowy 3,00zł.
Piszesz na klub czy do piłkarza?
Jeśli do piłkarza ,to nie pisz ,bo piłkarze Liverpoolu odpisują tylko po liście na adres treningowy ,który posiadam ,ale nie dziele się nim

Mathias_13cool

aha dzieki za informacje :D
nie pisze do klubu
i no mily jestes ;)

ocenił(a) film na 8
Traidora

thx :=)

Mathias_13cool

a jak ładnie poprosze to sie podzielisz ?? ;)
ile gdzies tak trzeba czekc n odpowiedz od nich?? :)

ocenił(a) film na 8
Traidora

przekonałaś mnie
Mam słabośc do kobiet
Na privie Ci wyśle

ocenił(a) film na 8
Mathias_13cool

Musisz podac mi e-maila

Mathias_13cool

kachamatoga@gmail.com
dziekuje bardzo ;)

ocenił(a) film na 8
Traidora

Czy moze mi ktos podac aders i przylkadowy list do FC Porto i Milanu?
kasia16111@buziaczek.pl

kasia16111

Czy ktoś już sprawdził to?
Czy tak na serio jest?

majkel14a

tak :D ja sprawdzalam :P wysylalam na do lierpoolu i mi przyslali :D

Traidora

a zdradzisz co Ci przysłali? ;>
a wysyłałaś e-mailem czy listem zwykłym?

majkel14a

zwyklym listem (koszt ok 3 zł):D
Na odpowiedz czekalam ok 2 miesiaca nawet o tym zapomnialam :D
Przyslali mi plakat calej druzyny teczke i zdjecie Steviego :D

Mathias_13cool

poprosiłbym namiary na Man U , Celtic Glasgow , Brcelony , West Ham'u , liverpoolu i formułki.podaje maila. hypnobear@tlen.pl z góry wielkie dzieki :-)

Mathias_13cool

Witam, mógłbym też prosić o adres i formułke listu do FC Barcelony jakby cos to na gg prosze 1279531

Mathias_13cool

Super sprawa:-) ja też poprosze o pomoc
Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi podał adres JUVENTUSU, a i czy można wysyłac też listy do reprezentacji? Jak tak to poprosze o adres reprezentacji Włoch. Dzięki z góry, mój mail to plocisz@wp.pl lub gg: 5746983

użytkownik usunięty
plocisz

Pozwolę sobie dodać parę słów od siebie, gdyż też przez dłuższy okres czasu zajmowałem się tym.

1) Wg mnie to naprawdę ciekawe hobby, sam zdobyłem mnóstwo autografów i innych pamiątek klubowcyh, więc dla mnie - jako fana pilki nożnej cieszy to, że są osoby, które się tym zajmują, ale...
2)... ludzie Google nie gryzie! Jak widzę te prośby o adresy klubów to mi się słabo robi. Na KAŻDEJ stronie klubu czy federacji znajduje się adres na który można wysyłać listy. Trochę samodzielności, chcecie mieć takie hobby to bardzo proszę, ale nie liczcie, że wszyscy będą spełniać Wasze życzenia ze względu na Waszego lenia.
3) Listy piszcie sami! Postawcie się na miejscu piłkarza/przedstawiciela klubu, który 2537548940 raz czyta identyczny, składający się z trzech zdań list [w tym dwa to prośba o pamiątkę]. Wysilcie się trochę, to naprawdę nie boli. A jeśli ktoś jest słaby z angielskiego [w innych językach te wzory są zwyczajnie głupie, przecież wiadome jest, że po ang. można napisać do każdego klubu] to chętnie pomogę [moje gg:6663661]. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tego hobby to także odpowiem i pomogę bo mam doświadczenie. Proszę tylko nie pisać o podanie adresu do takiego klubu jak Juventus czy Barcelona bo to już jest przesada.

Dziękuję i pozdrawiam miłośników piłki kopanej;)

ja poprosze o kontakt na gg: 2034356 w sprawie barcelony:) pozdrawiam

bamper14

Chciałbym poprosić o kontakt do barcy i arsenalu. lukaszt2007@op.pl dzięki

ocenił(a) film na 8
lukitol

FC Barcelona wysyła ogromny plakat(chociaż ja nie dostałem) całej drużyny lub gdy wyślesz zdjęcia zostaną one podpisane przez sekretarki.
Z Juventusem nie wiem jaka jest sprawa, lecz wydaję mi się, że nie wysyłają pamiątek

Polecam stronę: www.fanmail.biz

ocenił(a) film na 9
Mathias_13cool

Ja poprosił bym do Newcastle , ManU i Juve gg :10204374

darthbane

Ja bym prosił Liverpoolu Newcastle AC Milan FC Barcelona i Man Utd
GG:1862912

karolekkkk04

Ja bym bardzo prosiła o kontakt do MAN U, z góry dziękuję :) cindyy90@o2.pl

cindyy90

Ja zaś o kontakt z Bayernem Monachium
mayurii@o2.pl
gg-10577978

bardzo bede wdzieczny

ocenił(a) film na 7
Mayurii

Również o Bayern Monachium ;)) slow92@o2.pl

gg 8348207

Mathias_13cool

Cześć, byłabym wdzięczna za wysłanie mi adresu i tej 'formułki'. Z góry dziękuję. To mój adres : sonia_828@wp.pl

Jilian88

Na tej stronie znajdziecie potrzebne informacje ---> http://www.worldfootball.org/club.php/country/GER/club/1000000192, ale warto dla pewności jeszcze posprawdzać na oficjalnych stronach, bo mogło się coś zmienić.

Liverpool na pewno po napisaniu odeśle wam jakieś pamiątki, bo jakiś czas temu napisałem maila i odpisali, że tylko na ręcznie wysłane listy odpowiadają. Na czasie mam zamiar sprawdzić czy to prawda i co to będzie ;]

Lewus

To co wy w tych listach np. do Barcy po hiszpańsku napierniczacie?
Chyba, że Dudek jest u nich takim drużynowym translatorem...

rafal140

tak, te listy to ciekawa sprawa, ja wyslalam list do Arsenalu i otrzymalam odpowiedz, a co do klubu hiszpanskiego to zdaje mi sie ze list po angielsku tez moze byc

rafal140

Pisz śmiało po angielsku. Jest to język uniwersalny, i raczej powinni Ci odpisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones