PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118649}

Gol!

Goal!
7,3 51 040
ocen
7,3 10 1 51040
6,2 5
ocen krytyków
Gol
powrót do forum filmu Gol!

dziwne strzaly

ocenił(a) film na 8

co sadzicie o stylu kopania pilki przez Santiago ?? ja nie moge na to patrzec bo jest to bardzo nie realistyczne..szczegolnie jak strzelil ta 1-wsza bramke...wszedl za Harrisa, przyjal na klate i jakos dziwnie uderzyl..ale ogolnie film spoko..szkoda tylko ze ten mlody nie poszedl siedziec za zniszczenie mu auta.. ;/

staszek_peszko

Hehe nie tylko strzelanie było nierealistyczne, bo ten aktor to nic chyba z piłką nie miał wspólnego...przy dryblingu czy podbijaniu piłki to nie były jego nogi pokazane eh... Dziwi mnie ze nie wzieli do tej roli aktora co potrafi grać albo żeby go chociaż nauczyli...W amerykańskich produkcjach czesto uczy sie aktorów różnych umiejętności do roli...np.sztuk walki,władania mieczem a nawet tańcem ale tu...Kuno niedouczonym beztalenciem.
A co do zniszczenia auta...to w oogle jakis kosmos normalnie brak realizmu zeby taki gówniarz potrafił poprowadzić Lamborghini...hahaha i to tak szybko....ale ogolnie film jest moim ulubionym:))

ocenił(a) film na 8
gerais

no dokladnie tym bardziej ze tak narzekal iz nie zyje w biedzie a tu dopada Lamborghini i cisnie po ulicach jak Kubica jakis.. :/ ale film tez mi sie podobal..fajny klimacik... :D

ocenił(a) film na 8
staszek_peszko

YYYyyyyyyyyyyy czy wy czasem nie rozmawiacie o GOL-u 2?:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones