PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118649}

Gol!

Goal!
7,3 51 036
ocen
7,3 10 1 51036
6,2 5
ocen krytyków
Gol
powrót do forum filmu Gol!

Film zapowiada sie naprawde super a ja ma jeszcze pytanie i proźbe abyście jak ktoś wie to dopiszcie filmy gdzie akcja toczy sie na boisku . Ja znam "trzy zero" dzieki pozdrowienia

matwill

Fever Pitch (nie ogladalem)
Trzy zero (słaby)
Pokrec jak beckham
shaolin soccer
Football factory

MaliniaQ

no i jeszcze zwycięstwo ze sly stallone , Pele i naszym Kazimierzem Deyną

przemeknowak

Fever Pitch - czytałem, książka podobała mi się, ale jestem kibicem Arsenalu wiec inaczej być nie mogło:)

MaliniaQ

hmm na Football Factory nie było widać ani skrawka murawy... :)

matwill

a ja mam jeszcze do listy dwie pozycje:
- Po angielsku jakos tak : Big Green chyba taki familijny, o dzieciakkch z USa co ekipe robia wszkole
i bardzo dobry jak dla Mnie brytyjski z Seanem Beanem
"Kiedy nadejdzie Sobota" dramacik taki obyczajowy przyzwoity - Jesli dobrze pamietam to w rezyserii pani ktora zrobila tez Bend it like Beckham - o pilce z Keira Knightley :-) o pannach co kopia Pilke:) tez dobre Dobre:)

hihihaha

a ja ze swej strony dodam jeszcze "mean machine", polski tytul "mecz ostatniej szansy". boisko jest co prawda wiezienne, ale sam film jest super.

ocenił(a) film na 10
matwill

Mecz ostatniej szansy- polecił mi go kolega. Mecz rozgrywa się w więzieniu. Więźniowie kontra strażnicy. Mimo dziwnego wstępu film świetny.
Real Madrid la penicula- historia czterech kibiców z różnych stron świata których połączyła miłośc do klubu.
Drużyna Gwiazd- to trzeba zobaczyc samemu, za dużo by opowiadac.

Caarloos

jeszcze byl taki jeden co siostry Olsenki w nim grały (jak byly młode, ładniejsze i zdolniejsze ;P)

fan_Brada_Pitta

Polski film "Remis" niestety go nie widziałem ...

ocenił(a) film na 7
matwill

Green Street Hooligans. To co prawda o kibicach piłki nożnej. Super filmik z Elijahem Wood'em w roli głównej. Wkrótce w kinach.

matwill

Ktoś pamięta jak nazywa sie serial, który leciał kiedyś w TVP3 (wtedy jeszcze WOT)? Opowiadał o jakimś małym klubie, który występował w Premiership.

ocenił(a) film na 9
lukaszo85

Chodzi Ci o "Drużynę Marzeń"? Jednymi z głównych bohaterów byli bliżniacy, którzy kopali piłeczkę:)

Kucharz

"Zwycięski gol" z Duvallem i Keatonem super filmik polecam!!!

matwill

Piłkarski Poker ;)
Rocky ;)
Zabawy z piłką ;)
Anioły na boisku ;)
Giganciki ;)

i jeszcze kilka by się znalazło...

ps. Jak widzicie wszystkie filmy są z przymrużeniem oka, więc wiadomo o co chodzi :P

Gh0st

Oczywiście to nie tylko futbol ale zawsze sport :]

ocenił(a) film na 7
Gh0st

"Real, the Movie" - film toczący się wokół Realu Madryt...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones