PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118649}

Gol!

Goal!
7,3 51 036
ocen
7,3 10 1 51036
6,2 5
ocen krytyków
Gol
powrót do forum filmu Gol!

Dobra, ja mam takie pytanie, jako że musiałem wyjść wcześniej z kina (żeby nie było, że piracką kopię oglądałem) nie obejrzałem końcówki. Skończyłem w momencie kiedy Gavin Harris strzelił bramke z woleja na 2-2. I co tam dalej się działo ...

ocenił(a) film na 8
fajnytomek

Z tego co ja pamiętam to później Santiago strzelił z wolnego i wygrali, bo były doliczone 3 minuty i w końcówce im się udało!! Później wszyscy oszaleli ze szczęścia! Do Santiaga(jak jeszcze stał na murawie) zadzwoniła od razu babcia, bo dowiedziała się, że wcześniejszy mecz Snatiaga oglądał w tej knajpie jego ojciec! Santiago woła Glena i mówi mu o tym, że ojciec przed śmiercią widział jak gra!! A Glen na to, że teraz też na niego patrzy! Później Roz puszcza mu buziaka z trybunów, Santaigo rozkłada ręce i patrzy się w niebo i natępuje koniec części pierwszej!!! Tak to chyba mniej więcej wyglądało. Jak jest jakiś błąd to niech mnie ktoś poprawi :)

ocenił(a) film na 10
Kristofer

wielkie dzięki, widze, że mnie duzo nie ominęło ... a tak w ogóle to film nie był jakis wyjątkowy. Amerykanie niech robią filmy o bejsbolu albo koszykówce, piłke niech zostawią angolom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones