PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118649}

Gol!

Goal!
7,3 51 036
ocen
7,3 10 1 51036
6,2 5
ocen krytyków
Gol
powrót do forum filmu Gol!

Kaszana!

ocenił(a) film na 4

Bardzo bardzo słaby film... Aż mnie ciarki przechodzą, że wydałem 18zl na bilet na taką bezsensowną papkę... ba, dwa bilety czyli 36... Ale mniejsza o pieniądze. Film zaczyna się jak brazylijska telenowela, potem przechodzi konwencją w inne pseudoangielskie klimaty, aktorzy do bólu sztuczni, fabuła płyciutka i niezwykle przewidywalna... To miałbyć film o piłce nożnej?? Jakoś za mało tu piłki, a więcej wciskania tandety, kitów i taniego moralizatorstwa... Reżyseria nieskładna, fatalnie film jest zrobiony, nie ma tempa, zwrotów akcji, po prostu bezsensowny zlepek scen, który stara się przemyscić jakieś przesłanie, ale tak naprawdę przesłania ten film nie ma, coś tam ględzą o marzeniach, rodzinie, a potem mamy już tylko SCHEMAT SCHEMAT SCHEMAT!! Zawiodłem się na całej linii jako kibic, kinoman i człowiek, który szuka w fimie nie tylko głębi ale też rozrywki... Stanowczo odradzam!!! Już lepiej obejrzeć sobie mecz Chelsea - Manchester UTD, tam przynajmniej będą jakieś emocje...
4/10

ocenił(a) film na 9
Rafikii89

Sporo zarzutów z Twojej strony:). Jeden z nich, że było za mało piłki. Jak dla mnie proporcje były odpowiednio wyważone, bo kto powiedział, że w filmie o piłce nożnej musi prawie non stop być pokazywany mecz bądź trening, czyli po prostu gra. Gdyby o to chodziło, to taki film w zasadzie nie różniłby się specjalnie od zwykłej transmisji meczu. A nie o to chyba chodzi... Tak czy inaczej, Ty uważasz, że piłki tutaj było za mało, ja uważam, że w sam raz:)
Druga sprawa. Napisałeś, że nie było zwrotów akcji. No to bardzo przepraszam, ale były. I to kilka. Co prawda część z nich można było przewidzieć (jeśli oglądało się już podobne filmy), ale niektóre były zaskakujące. Celowo nie piszę, o które mi chodzi, bo nie chcę psuć zabawy tym, którzy jeszcze nie oglądali.
To na razie tyle. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Kucharz

Szanuję Twoje zdanie. Natomiast chce powiedzieć, że zupełnie nic mnie w tym filmie nie zaskoczyło. Zupełnie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Rafikii89

Podzielam zdanie directora film jest schematyczny do bólu i ten cały dramatyzm jest jak dla mnie troche śmieszny, zawirowania jak w telenoweli meksykańskiej :) I wogóle fakty coś nie bardzo by się mogły zgrać ze sobą czas mi się tu zabardzo nie zgadza bo munez przez miesciąc trenował a newcastle miało 3 mecze do końca i przez miesiac rozegrali jeden mecz i jakby czekali az munez dołaczy do drużyny i bedzie bohaterem ... jak dla mnie bajeczka. I kolesia musieli uczyć że podanie jest szybsze od biegu z piłką, normalnie ostro sie z tego smiałem bo ludzie grający w Polskiej 5 lidze wiedzą o takich rzeczach. Nie polecem iść do kina na ten film osobom które się znają na piłce nożej, nie jest to film dla kibica.

ocenił(a) film na 7
fifo_wt

Ale żeby się o tym przekonać, najpierw należy ten film obejrzeć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones